Sweet Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sweet Blood

They could corrupt you in a heartbeat... You'd be crying out their names.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 - - ; Ötletek, kérések, kérdések

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




- - ; Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: - - ; Ötletek, kérések, kérdések   - - ; Ötletek, kérések, kérdések I_icon_minitimeSzer. Jan. 19, 2011 8:06 pm

Rendben, köszönöm Smile Szerintem, ha most kijelzi az aláírásom akkor jól csináltad meg! ^^ De ha nem, akkor szólok XD Razz
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2011. Jan. 15.

- - ; Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: - - ; Ötletek, kérések, kérdések   - - ; Ötletek, kérések, kérdések I_icon_minitimeSzer. Jan. 19, 2011 7:49 pm

Szia! ^^
Nos, azt hiszem, hogy megoldottam a problémát, de ha még mindig nem lenne jó, akkor szólj. Razz
Vissza az elejére Go down
https://sweet-blood.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




- - ; Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: - - ; Ötletek, kérések, kérdések   - - ; Ötletek, kérések, kérdések I_icon_minitimeSzer. Jan. 19, 2011 6:41 pm

Üdv!
Lenne egy kérésem, vagy inkább észrevételem?... Úgy láttam, hogy itt nem jelzi ki a karakternél az aláírást! Sad Ez esetben nem lehetne engedélyezni a karaktereknél az aláírást? *Szépen néz* Razz Vagy én látom rosszul, mert mondjuk megnézem és be volt állítva, hogy "mindig csatolja az aláírásom" de valahogy mégsem láttam változást. Neutral
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2011. Jan. 15.

- - ; Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: - - ; Ötletek, kérések, kérdések   - - ; Ötletek, kérések, kérdések I_icon_minitimeVas. Jan. 16, 2011 12:43 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://sweet-blood.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





- - ; Ötletek, kérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: - - ; Ötletek, kérések, kérdések   - - ; Ötletek, kérések, kérdések I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
- - ; Ötletek, kérések, kérdések
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sweet Blood :: TEN MILLION FIREFLIES :: Ismerkedő-
Ugrás: