Sweet Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sweet Blood

They could corrupt you in a heartbeat... You'd be crying out their names.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 JENNIFER SYDNEY WILDE

Go down 
SzerzőÜzenet
Gabriel J. Nielsen
Likantróp
Gabriel J. Nielsen


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2011. Jan. 16.
Age : 36

JENNIFER SYDNEY WILDE Empty
TémanyitásTárgy: JENNIFER SYDNEY WILDE   JENNIFER SYDNEY WILDE I_icon_minitimeHétf. Ápr. 11, 2011 9:13 pm

JENNIFER SYDNEY WILDE 2vkd99x
-------------------------------------------------------------
JENNIFERSYDNEYWILDE
-------------------------------------------------------------
"Kiss me, ki-ki-kiss me
Infect me with your love and
Fill me with your poison

Take me, ta-ta-take me
Wanna be a victim
Ready for abduction
"


Tudom, néha túl izgulékony vagyok - értsd, ahogy akarod -, de most... Végre újra látom, hosszú idő után. Sokan mondják, hogy ha egy vámpír azt mondja egy emberre, hogy az enyém, vagyis táplálkozik belőle kialakul köztük egyfajta kötelék - ez főként akkor jelentkezik, mikor az ember is iszik a vámpír véréből. Néha ez túl szoros, és ha rajtam múlna egy éjszakára se hagynám el, nappal meg... akkor muszáj elmennem, mert ha nem alszik, akkor elkezd vérezni. Előbb a füle, majd az orra... Végül annyira legyengül, hogy meg is halhat. Már csak pár méterre vagyok a kastélytól, mindjárt lemegy a nap. Még érzem a múltkori harapást, de nem érdekel, nem is fájt, csak először. Hogy kihez is megyek? Alaszka királynőjéhez. Vámpír, és nem használ ki a vérem miatt, mondhatni ő a legjobb barátnőm. Egy éve szöktem el otthonról, és idejöttem Alaszkába, ahol rám talált. Eleinte próbáltam ellenkezni, de utána rájöttem, hogy milyen jó, mikor a saját véred csorog a nyakadon, esetleg a lábadon... Könyörögtem neki, hogy változtasson át, de mindig azt mondja, hogy még nem jött el az ideje.
Kezd felerősödni a szél, kicsit gyorsabban lépkedek, és a földet nézem, nehogy homok menjen a szemembe. Már látom is a kastélyt, olyan szép. Jó lenne beköltözni, de szerintem unatkoznék ott nappal, így inkább a barátomnál alszok. Igazából nem is a barátom, csak néha összefekszünk. Sosem kérdezte, hogy mi az a nyakamon meg a lábamon. Látszik rajta, hogy csak a szex miatt maradhatok nála, alig várom, hogy végre megszabaduljak tőle. Már olyan unalmas. Majdnem elmegyek a kastély mellett, annyira a földet néztem. Az őrökre mosolyogtam - ők is vámpírok -, visszamosolyogtak. Összehaverkodtam velük, szinte már jó barátok lettünk. Beengedtek, és én a királynőm szobája felé veszem az irányt. Leveszem a kabátom és a sálamat, majd mikor a nagy szobába érek felakasztom a fogasra. Még nincsen itt, biztos öltözködik, vagy nem tudom. Leülök az kanapéjára, és várom, hogy jöjjön. Remélem minél hamarabb itt lesz...

( brigi?!;; tizenhét;; ember;; Megan Fox )
Vissza az elejére Go down
 
JENNIFER SYDNEY WILDE
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Sweet Blood :: PRELUDE TO OUR OWN FAIRYTALE :: Elfogadott karakterek :: Emberek-
Ugrás: